تلفن گویای 1890


ارسال در 1392/11/16 | بازدید ها: 404

نوع آگهی:   اطلاع رسانی
جنسیت متناسب با آگهی:   مرد و زن
سن متناسب با آگهی:   تمام سنین
کشور:   ایران
استان:   تهران
پست الکترونیک:  
آدرس سایت:   http://www.tehran1890.com
شهر:   تهران
نام:   tehran1890
تلفن:   1890
موبایل:   0936323366

تلفن گویای 1890 فعالیت خود را در زمینه‌های مختلف اطلاع‌رسانی و با هدف سهولت در دستیابی شهروندان به هر آنچه که در طول روز به آن نیاز پیدا می کنند، آغاز کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اگرچه تهران تا تبدیل شدن به یک شهر الکترونیک آرمانی فاصله زیادی دارد، اما همزمان با ولادت امام رضا(ع)، تلفن گویای 1890 با ارائه خدمات هوشمند و الکترونیک به طور رسمی شروع به خدمت رسانی کرده است. این سامانه با ارائه اطلاعات کاملی از رستوران‌ها، حمل و نقل ، خدمات مسافرتی، خدمات منزل ، آموزش و درمانی در بخش هوشمند و سایر خدمات و مشاغل در قسمت اپراتوری، اطلاع رسانی به شهروندان را در دستور کار خود قرار داده است.

تلفن گویای شهر تهران برخلاف سایر سامانه‌هایی که امروزه با دریافت هزینه‌های تماس بالا فعالیت می کنند، کاملا رایگان است بطوریکه ارتباط با این سامانه نه از تلفن ثابت و نه تلفن همراه هیچ هزینه‌ای را به جیب مردم تحمیل نمی کند.

بنابراین گزارش این سامانه با نگاهی نوین به اطلاع رسانی و خدمات الکترونیک با ایجاد پیوندی بی‌واسطه‌تر میان مردم و اصناف سعی می کند، اطلاعات مورد نیاز شهروندان را با سرعت، کیفیت بالا و کاهش هزینه‌ها دراختیارشان قرار دهد


اطلاعات تماس
آدرس سایت: http://www.tehran1890.com
آگهی های بیشتر از این کاربر
فرستادن پست الکترونیک به آگهی دهنده

لطفا متنی را که در تصویر زیر می بینید ، وارد نمایید.
نویسه های ممکن حروف a تا h در حالت کوچک و اعداد 1 تا 9 می باشد.


 
آدرس: کیاومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج - ویلاشهر - کوچه ۱۶ - پلاک ۱۳