دی هیدرواپاندروسترون دی اچ ای ای DHEA


ارسال در 1392/11/08 | بازدید ها: 395

نوع آگهی:   فروش
جنسیت متناسب با آگهی:   مرد و زن
سن متناسب با آگهی:   تمام سنین
کشور:   ایران
استان:   تهران
پست الکترونیک:  
شهر:   تهران
نام:   بازرگانی ملکی
تلفن:   09378265925
موبایل:   09378265925

سفارش سراسر ایران : 09378265925

برای سالیان زیادی دی اچ ای ای یا دی هیدرواپاندروسترون هورمون “بیهوده” تلقی می شد، زیرا محققان برای آن نقش خاصی پیدا نمی کردند. در چند سال گذشته مشکل دی اچ ای ای حل شده و اعتبار آن احیا شده است. فراوان ترین هورمون بدن انسان و بسیاری از حیوانات است و در بسیاری از عملکرد های بدن نقش دارد. در واقع از سطح مناسب دی اچ ای ای به عنوان شاخصی از سیستم ایمنی سالم و حس خوب بودن استفاده می کنند.

بدن ما دی اچ ای ای را در غده آدرنال و با استفاده از کلسترول تولید می کند. مانند تستسترون (استروژن در خانم ها) و هورمون های ضروری دیگر، سطح دی اچ ای ای در دهه دوم و سوم زندگی فرد در حداکثر هستند و بعد از آن کم کم کاهش می یابند. در مردان در سن ۴۰ سالگی دی اچ ای ای حدودا نصف شده است.

تحقیقات نشان می دهد که مصرف خوراگی دی اچ ای ای می تواند مزایای زیادی داشته باشد، از جمله:

احساس پر انرژی و خوب بودن
تقویت حس و حال و شهود

سوالات رایج:

تفاوت دی اچ ای ای (DHEA) و دی اچ ای ای سولفات (DHEA Sulfate) چیست؟

کل دی اچ ای ای خون مخلوطی از دی اچ ای ای آزاد و دی اچ ای ای سولفات (DHEA-S) است. که این یک مولکول دی اچ ای ای است که یک اتم سولفور به آن چسبیده. با آنکه معمولا بین آنها فرقی قائل نمی شویم، باید توجه کرد که DHEA-S به عنوان منبعی برای تامین DHEA محسوب می شود

آیا مکمل خوراکی دی اچ ای ای موثر است؟

تعداد زیادی از تحقیقات که برخی از آنها در بالا آمده است نشان می دهند که دی اچ ای ای خوراکی بسیار مفید است. دریافت مقادیر کمی مانند ۱۰۰ میلی گرم دی اچ ای ای به طور روزانه می تواند به سلامت جسمی و روانی کمک کند. می تواند باعت تقویت قدرت عضلانی و اندازه عضلات شود. از آنجا که هورمون قویی است باید تحت نظر پزشک مصرف شود.

یک فرد باید چه زمانی دی اچ ای ای مصرف کند؟

کسانی که می خواهند نتایج وزنه برداری بهتری داشته باشند یا به طور کلی سلامت بهتری داشته باشند ممکن است بخواهند از این ماده استفاده کنند.

با افزایش سن مقدار دی اچ ای ای کم کم کاهش می یابد. دی اچ ای ای می تواند پاسخگو نیاز به مکمل ها باشد، این محصول، محصولی از پیشگامان مکمل های با کیفیت است.

آدرس

ارسال به تمام نقاط ایران


اطلاعات تماس
آگهی های بیشتر از این کاربر
فرستادن پست الکترونیک به آگهی دهنده

لطفا متنی را که در تصویر زیر می بینید ، وارد نمایید.
نویسه های ممکن حروف a تا h در حالت کوچک و اعداد 1 تا 9 می باشد.


 
آدرس: کیاومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج - ویلاشهر - کوچه ۱۶ - پلاک ۱۳