چرا باید آب یونیزه قلیایی Rettin سلامت قرن جدید (Tyent) را بنوشیم؟


ارسال در 1393/02/28 | بازدید ها: 251

نوع آگهی:   فروش
جنسیت متناسب با آگهی:   مرد و زن
سن متناسب با آگهی:   تمام سنین
کشور:   ایران
استان:   تهران
پست الکترونیک:  
آدرس سایت:   http://www.water27680.com
شهر:   تهران تجریش
کد پستی:   1989816351
نام:   سلامت قرن جدید
تلفن:   02127680
موبایل:   09352458360

چهارویژگی آب یونیزه شده به وسیله دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی که یکی از ویژگیهای آن (آنتی اکسیدان بالا) که اثرات آن به شرح زیر است:
روش زندگی مدرن استرس زیادی را به بدن ما تحمیل می کند. غذایی که می خوریم، آبی که می نوشیم، حتی هوایی که تنفس می کنیم همه عواملی هستند که به بدن ما آسیب وارد می کنند. استرس های زندگی مدرن منجر به افزایش بار اسیدی در بدن شده و اسیدوز متابولیک ایجاد می نماید که در اثر اکسیداسیون به بافتهای بدن آسیب می رساند. بسیاری از مردم مکمل های غذایی آنتی اکسیدان یا مواد غذایی غنی از آنتی اکسیدان مصرف می کنند تا با این اکسیداسیون مقابله کنند، اما آن ها یکی دیگر از منابع مهم آنتی اکسیدان را فراموش کرده اند .آب یونیزه قلیایی حاصل از دستگاه تصفیه آب تاینت (Tyent) (TYENT Rettin- 7070 7پلیت، که دارای 7 لایه پلیت یونیزاسیون می باشد) با تولید آنتی اکسیدان بالا راه حلی بسیار ساده و ارزان برای دریافت آنتی اکسیدان بالا می باشد.
شما می توانید با ملاقات حضوری و یا ازطریق شماره ( 27680- 021 ) تماس حاصل فرمایید و همچنین با مراجعه به وب سایت www.water27680.com یک بطری آب یونیزه قلیایی و سی دی اطلاع رسانی همراه با کاتالوگ دستگاه تصفیه آب را به صورت رایگان دریافت نمایید و همچنین ازمشاوره با کارشناسان سلامت و متخصصین تغذیه به صورت رایگان نیز بهره مند شوید.
تنها نماینده انحصاری تاینت ( TYENT) در ایران و خاورمیانه، شرکت سلامت قرن جدید
کلمات کلیدی: دستگاه تصفیه آب، آب یونیزه قلیایی، سلامت قرن جدید، دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی، تاینت، Tyent ایران، Rettin7070

آدرس

تجریش خیابان برادران فناخسرو جنب مهدکودک پالیم پلاک 43 طبقه دوم


اطلاعات تماس
آگهی های بیشتر از این کاربر
فرستادن پست الکترونیک به آگهی دهنده

لطفا متنی را که در تصویر زیر می بینید ، وارد نمایید.
نویسه های ممکن حروف a تا h در حالت کوچک و اعداد 1 تا 9 می باشد.


 
آدرس: کیاومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج - ویلاشهر - کوچه ۱۶ - پلاک ۱۳